27. listopadu 2015

V minulém týdnu se CMC Graduate School of Business zúčastnilo prvního ročníku Summitu Týdne podnikání: From Survivors to Winners! Tento summit se konal spolu s mnoha doprovodnými akcemi 19. listopadu 2015 v Kongresovém centru Praha.

Setkání bylo zaměřeno na podnikání, start-up a na sdílení zkušeností z obchodního a marketingového pohledu. Součástí summitu byly mimo jiné 3 veletrhy, konference a řada workshopů a vše se konalo v rámci inspirativního a interaktivního prostředí.

CMC bylo jedním z vystavovatelů na Business Fair, kde jsme prezentovali nejen naše zkušenosti s rozvojem manažerů a jejich manažerských dovedností a kompetencí, ale zejména oblast jazykového vzdělávání. CMC v současné době nabízí výuku angličtiny s unikátním systémem DynEd, který je založen na přirozené cestě učení. Jazyk si díky převažujícímu poslechu a mluvení automatizujete, čímž ho dokážete používat opravdu sebevědomě.

Během summitu jsme se potkali s mnoha zajímavými lidmi, jejich plány a strategiemi a věříme, že to byla pro obě strany inspirativní setkání.

 

CMC Graduate School of Business o.p.s

náměstí 5. května 2, 250 88, Čelákovice
tel.: +420 326 999 111
email: cmc@cmc.cz

Příhlášení k odběru newsletteru