8. října 2015

tabletyOd září letošního roku jsme, poprvé v historii, rozšířili portfolio veřejných kurzů o oblast informačních technologií.

První novinkou je kurz Využití tabletu s Androidem na MAXIMUM, který je sestaven ze dvou samostatných částí. První část je určena úplným začátečníkům, kteří si tablet plánují pořídit, ale mají obavy zda jeho ovládání zvládnou, nebo těm, kteří svůj tablet již mají a neumí s ním zatím pracovat. Druhá část je vhodná pro mírně pokročilé uživatele, kteří principy ovládání tabletu zvládají a rádi by se dozvěděli, jak tablet využít co nejefektivněji.

Druhý kurz jsme nazvali Bezpečnost na internetu: chraňte sebe i své děti. Uvědomujeme si, že tato problematika trápí spoustu rodičů, pro které jsme právě tento kurz připravili. V kurzu se dozvíte, jak nejlépe chránit svá cenná data. Zjistíte, na jaké bezpečnostní nástrahy můžete na internetu narazit, jak je rozpoznat a jak se proti nim bránit. Zejména se dozvíte, jak chránit své děti při práci s počítačem a internetem. Na připravených počítačích si sami prakticky vyzkoušíte vytvoření, nastavení a správu dětského účtu ve Windows.

Oba dva kurzy se konají v podvečerních hodinách tak, aby výuka nezasahovala účastníkům do pracovních povinností.

Rádi Vás na některém z kurzů přivítáme.

 

CMC Graduate School of Business o.p.s

náměstí 5. května 2, 250 88, Čelákovice
tel.: +420 326 999 111
email: cmc@cmc.cz

Příhlášení k odběru newsletteru