28. září 2015

zona01Ve čtvrtek 17.9. 2015 proběhlo v Kolíně další z oblíbených půldenních setkání manažerů v rámci, již tradičně pořádaných Zón inspirací pro manažerskou praxi, tentokrát na téma Mediace, aneb jak efektivně řešit konflikt. Tato zóna proběhla pod vedením JUDr. Radky Medkové, jež v CMC vede kurzy z oblasti práva a samozřejmě také se zabývá dlouhodobě mediací.

Mediace je praktický způsob řešení konfliktních situací. Podmínkou pro realizaci mediace však je snaha a odhodlání obou stran k vyřešení daného problému. Jedná se o řešení konfliktů za pomoci komunikačních technik, a to mimosoudně a za účasti třetí strany – MEDIÁTORA. Cílem mediátora, a celé mediace, je přivést zúčastněné strany k dohodě.

Účastníci hodnotili zónu velmi pozitivně, a to jak z hlediska tematického, tak i organizačního zajištění. Jako přínos bylo účastníky zmiňováno zmírnění stresu z konfliktů, efektivnější komunikace v jednání s kolegy a také inspirace a zamyšlení nad řešení každodenních konfliktů novým způsobem.

S mnoha účastníky se na zónách setkáváme pravidelně, což je pro nás vždy jednak příjemné setkání, ale také motivace k realizaci nových nápadů, kurzů, přednášek... Těšíme se tedy na viděnou s těmi, které známe a rádi přivítáme nové účastníky na další z našich Zón inspirací pro manažerskou praxi.

CMC Graduate School of Business o.p.s

náměstí 5. května 2, 250 88, Čelákovice
tel.: +420 326 999 111
email: cmc@cmc.cz

Příhlášení k odběru newsletteru