O společnosti - aktivujeme lidské zdroje ve firmách

CMC Graduate School of Business je prestižnější firemní a manažerské vzdělávání v České republice s více než dvacetiletou zkušeností na trhu, je to značka úspěchu ve světě podnikání a obchodu.

Sledujeme trendy a pružně reagujeme na neustále se měnící potřeby vzdělávání dospělých - přicházíme na trh s unikátními vzdělávacími přístupy a modely. Běžné "akademické" kurzy jsme nahradili inovativními tréninky k osobnímu rozvoji jedince: začínáme nejprve komplexní diagnostikou stávající úrovně týmu zaměstnanců - sledujeme celkem 13 klíčových managerských kompetencí na 4 úrovních rozvoje. Samozřejmostí je nasadit diagnostiku i po námi realizovaném vzdělávacím programu a změřit skutečné výsledky rozvoje - nespoléháme se na odhady, ale přesné parametry a data. Implementujeme nové metodické přístupy založené na aktuálních poznatcích neurovědy v kombinaci s efektivním využitím ICT nástrojů.

Můžete také vyzkoušet nové originální kurzy jazykového vzdělávání pod značkou DynEd, tyto kurzy intuitivního učení zamezí nekonečnému začínání s cizím jazykem. Vytváříme podporu pro rychlý pokrok v učení angličtiny: až 3 x rychlejší učení než u klasických metod!

Realizujeme na klíč odborné semináře a programy firemního vzdělávání přesně šité na míru zákazníka - neváhejte nám sdělit své cíle a my najdeme řešení, jak je prosadit do firemní praxe. Zajistíme i rozvoj týmů na managerské úrovni.

Školíme klíčové zaměstnance ve firmách - jsme zaměřeni na rozvoj řízení:

  • Vysoký, střední i nižší management
  • Personalisté a HR manageři
  • Obchodníci a prodejci
  • Mistři

Náš unikátní program Manažerské desatero je špičkovou podporou rozvoje leadershipu ve firmách, institucích a společnostech, celkem 20 dní školení formou aktivního tréninku zajistí veškeré potřebné znalosti a dovednosti pro práci managera.

Pořádáme také populární veřejné neboli otevřené kurzy pro širokou veřejnost.

Máme nově také specifické kurzy zaměřené na marketing a reklamu a nejnovější trendy na trhu v oblasti brand managementu a marketingové komunikace - jsme připraveni reagovat na náročná zadání našich zákazníků.

Jsme partnerem Světového ekonomického fóra (WEF) a za Českou republiku se významně podílíme na přípravě podkladů pro vydání ročenky „The Global Competitiveness Report“ (Zpráva o globální konkurenceschopnosti), více informací najdete na www.wef.cz

CMC Graduate School of Business je členem České manažerské asociace (ČMA) a také Asociace institucí vzdělávání dospělých (AIVD).

CMC Graduate School of Business o.p.s

náměstí 5. května 2, 250 88, Čelákovice
tel.: +420 326 999 111
email: cmc@cmc.cz

Příhlášení k odběru newsletteru