Vážení,

srdečně Vás zveme na další Zónu inspirací pro manažerskou praxi, tentokrát zaměřenou na téma „Jak využít dynamiku týmu k dosažení výsledku“. Seznámíte se s kompletním profilem skupiny a vědomou prací s dynamikou týmu. Profil skupiny vytvoříme právě z účastníků Zóny – poznáte, že dynamika nově vzniklé skupiny se dá předvídat a můžeme se na ni cíleně připravit!

Pro náš nový komplexní program řešení rozvojových potřeb firem na míru využíváme patentovanou barvově asociační metodu (Color-Word Association Technique, CWAT) - měří vzory chování pomocí barevné škály namísto tradičních dotazníků a průzkumů, umí provokovat odezvu, která nemůže být vědomě ovlivnitelná. CWAT je revoluční metoda: kombinuje psychologii s vědeckými poznatky z neurovědy, lékařství, biologie, matematiky, sociologie, statistiky a informačních technologií. Je minimální časovou zátěží pro respondenty s nesrovnatelně vyšším množstvím relevantních informací o jednotlivcích i pracovních týmech oproti jiným používaným metodám.

Setkáním Vás provedou Jana Frischmannová a Miloš Pícha.

Jana Frischmannová - absolventka Filozofické fakulty UK v Praze. Od roku 1995 se věnuje organizaci rozvojových a vzdělávacích programů, lektorské a konzultační činnosti v oblastech firemního managementu, vedení a řízení týmů, personalistiky, firemní kultury.  Od roku 2008 pracuje s psychodiagnostickou metodou CWAT a od roku 2011 se zabývá také balance managementem.

Miloš Pícha - absolvent Matematicko-fyzikální fakulty UK v Praze.  Od roku 1995 působil v top managementu velkých společností. Kromě řízení týmové práce na tvorbě marketingových strategií a obchodní politiky firmy se zabývá řízením lidí - věnuje se controllingu, projektovému řízení, motivací pracovníků, hodnocení lidí a komunikaci.

Cena za kurz: ZDARMA

Termín konání: 16. 6. 2016

Objednávka - prosím registrujte se včas, počet míst v kurzu je omezený

Dana Fridrichová
Education Coordinator
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420 326 999 163
mobil: +420 721 713 733

CMC Graduate School of Business o.p.s

náměstí 5. května 2, 250 88, Čelákovice
tel.: +420 326 999 111
email: cmc@cmc.cz

Příhlášení k odběru newsletteru