CMC HR zóna - pravidelná setkání personalistů

Cílem CMC HR zóny je sdružování místních personalistů, HR profesionálů, ale i laiků se zájmem o oblast lidských zdrojů z různě velkých společností. Zkrátka všech, které zajímá problematika lidských zdrojů a mají zájem načerpat novou inspiraci a sdílet své zkušenosti.

Naší vizí je nabídnout prostor pro výměnu zkušeností, sdílení profesních úspěchů i obtížných témat, a možnost se dále vzdělávat ve svém oboru.

Setkání na pravidelné bázi se konají 4x ročně na regionální úrovni. (Lokality: Praha, Čelákovice, Nymburk, Kolín, Říčany, Mladá Boleslav, Pardubice, atd.).

Vybíráme pro vás aktuální témata ze světa lidských zdrojů. Zaměřujeme se na oblasti, které jsou hojně diskutované a moderní trendy - např. nábor přes sociální sítě, HR blíže k businessu, ESF a dotace pro vzdělávání, seberozvoj, a další. Budeme rádi iniciovat témata i diskuse prvních setkání, ale upřednostníme Vaše náměty.

Dobrá káva u nás navozuje příjemnou náladu a atmosféru pro vzájemné představení. Poté nabízíme ochutnávku některého z aktuálních témat z oblasti lidských zdrojů, kterou zakončujeme vašimi příspěvky a společnou diskusí.

Přijďte se seznámit a spřátelit s novými lidmi z vašeho okolí, kteří se rovněž zabývají personalistikou.
Na našich setkáních nebudete pasivně sedět a poslouchat přednášky. Oceníme vaše příspěvky a zkušenosti na témata daná pro jednotlivá setkání. 

Přijďte se svými „kolegy“ z okolí sdílet své zkušenosti a vzájemně se inspirovat. Přijďte se podílet na jedinečných HR setkáních na regionální úrovni.  

VÝHODY aneb co vás v rámci CMC HR zóny ještě čeká:

  • MINI právní poradna
  • Sdílení zkušeností
  • Navázání nových profesních i osobních vztahů
  • Seznámení s trendy v oblasti vzdělávání

Termíny konání CMC HR zón naleznete v našem kalendáři akcí, kde se můžete rovnou zaregistrovat.

Těšíme se na viděnou.

Informujte se o možnostech spolupráce:

Dana Fridrichová

Education Coordinator
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420 326 999 163
mobil: +420 721 713 733

 

CMC Graduate School of Business o.p.s

náměstí 5. května 2, 250 88, Čelákovice
tel.: +420 326 999 111
email: cmc@cmc.cz

Příhlášení k odběru newsletteru