Soutěž Firma s otevřenou náručí

Konec října se nesl v duchu vyhlášení cen soutěže Firma s otevřenou náručí, ve které společnost CMC Graduate School of Business získala 3. místo.

Číst dál...

CMC partnerem Týdnů vzdělávání dospělých

Týden vzdělávání dospělých (TVD) je událost podporující motivaci dospělých dál se vzdělávat. Smyslem je seznámit širokou veřejnost s regionálními možnostmi vzdělávání a zdůraznit význam celoživotního vzdělávání vůbec. V České republice se TVD konají již od roku 1995 pod vedením Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR a krajskými zastoupeními. Mimo jiné probíhají pod záštitou UNESCO v téměř padesáti státech po celém světě.

Číst dál...

Delegace DynEd v Praze

Poslední zářijový týden se nesl ve znamení „Delegace DynEd v Praze". Vzhledem k tomu, že jsem v naší společnosti hlavním učitelem, administrátorem a částečně i obchodníkem této unikátní metody výuky angličtiny, měla jsem možnost být přítomna na všech akcích určených pro tréninkové partnery v České republice.

Číst dál...

Řízení času nebo řízení v čase?

Náš vztah k času je velice proměnlivý. Často máme pocit, že je ho málo, i když by ho mělo být víc...

Zamyslíme-li se nad svými zkušenostmi, určitě nalezneme spoustu činností, které jsme zvládali a zvládáme bez pocitu časové ztráty, ba s pocitem efektivně využitého času. Tyto momenty je třeba fixovat, a to včetně vnitřních pocitů, rozhodovacích mechanismů, způsobu komunikace a jiných okolností, které mohou mít podíl na úspěšnosti našeho počínání. Zjišťujeme, že v určitých rolích (např. otec, kolega, spoluhráč, též matka, kolegyně, spoluhráčka) si vedeme lépe než v rolích jiných (syn, šéf, podřízený, též dcera, šéfová, podřízená).

Číst dál...

Veselé historky z „natáčení“

Bonusy z programu ŘLZ

Účastník programu ŘLZ mě na jedné akci oslovil celý rozzářený. Už jsem si na něj nepamatoval, protože kurz, kterého se účastnil, proběhnul asi před patnácti lety. Vzpomněl jsem si až později, že měl tehdy jednu podmínku – absolvovat kurz, aby byl potvrzen do pozice ředitele jedné poradensko – personální společnosti. „Tedy pane Vajnere, ten kurz byl pro mě terno!! Jednak jsem byl jmenován na pozici ředitele, také jsem zde našel zajímavé kontakty na personální manažery a spolupráce s nimi trvá dodnes. Ani Vám nebudu říkat, kolik milionů to naší společnosti již přineslo - a hlavně – našel jsem si zde manželku, se kterou už máme desetiletého syna a pětiletou dceru!! Řeknu Vám – fakt super!“

Číst dál...

Naučte se přes léto anglicky

Léto je ideálním obdobím pro aktivity, na které nám během roku nezbývá moc času. Jednou z nich je i studium angličtiny.

Číst dál...

CMC Graduate School of Business o.p.s

náměstí 5. května 2, 250 88, Čelákovice
tel.: +420 326 999 111
email: cmc@cmc.cz

Příhlášení k odběru newsletteru