PREV
NEXT
 • Firemní vzdělávání

  Novým přístupem vedeme účastníky našich programů k efektivnímu využití přirozené mozkové kreativity tak, aby z práce odcházeli plni energie a s pocitem dobře vykonané práce.

  Více informací...
 • Jazykové vzdělávání

  Osvojení si cizího jazyka je dovednost, ne znalost! S DynEd se anglicky naučí opravdu každý.

  Více informací...
 • Studium MPA

  Začněte studovat navržený vzdělávací program exluzivně pro veřejnou správu U NÁS. Zaručujeme vysokou kvalitu výuky a lektorů. Náš program je akreditovaný EAPAA (European Association for Public Administration Accreditation) a MŠMT (Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy).

  Více informací...
 • Zaměřeno na personalisty

  Jsme partnerem pro všechny, kteří se profesně zabývají především prací s lidmi. Pokrýváme všechny oblasti lidských zdrojů. V rámci této sekce Vám také nabízíme možnost účastnit se našich lokálních setkání personalistů v rámci „HR zóny“.

  Více informací...
 • ESF

  Svým klientům nabízíme komplexní dotační poradenství.

  Více informací...

Informace o nás

CMC Graduate School of Business je jedním z nejprestižnějších poskytovatelů manažerského vzdělávání v České republice s více než dvacetiletou zkušeností.

Sledujeme trendy a s neustále se měnícími potřebami vzdělávání dospělých přicházíme na trh s novými vzdělávacími přístupy a modely. Běžné prezenční kurzy jsme nahradili tréninky k osobnímu rozvoji jedince. Implementujeme nové metodické přístupy založené na aktuálních poznatcích neurovědy v kombinaci s efektivním využitím ICT nástrojů.

Nabízíme celou řadu originálních kurzů exekutivního a jazykového vzdělávání, odborných seminářů a programů šitých na míru zákazníka. Školíme management, personalisty, obchodníky i mistry.

Číst dál...

Blog - nejnovější články

CMC Graduate School of Business o.p.s

náměstí 5. května 2, 250 88, Čelákovice
tel.: +420 326 999 111
email: cmc@cmc.cz

Příhlášení k odběru newsletteru